GELİŞMİŞ EMME EĞİTİM SİMÜLATÖRÜ

SİM - MOD / (KOD:NS) HEMSİRELİK BECERİLERİ EĞİTİM MODELLERİ / GELİŞMİŞ EMME EĞİTİM SİMÜLATÖRÜ

GELİŞMİŞ EMME EĞİTİM SİMÜLATÖRÜ

Bu model, şirketimizin en yeni emme (suction) eğitim modelidir. Emme becerilerinden doğru metodu uygulamak için, yüzün yan tarafından emme pozisyonunu gözlemlemeye izin verir. Model özel plastikten üretilmiştir ve dayaklıdır. Model, açık bir şekilde burnun anatomik yapısı, farinks, trakea, bronşlar ve oral boşluk vb. gösterir ve gerçekçi bir uygulama hissi sağlar. Model bu anatomik yapıların ve oral endotrakeal emme metodunun eğitimi ve öğretimi için bütün ihtiyacı karşılar. Model; tıp fakültesi, sağlık bilimleri fakültesi, sağlık yüksekokulları, hastaneler, sağlık liseleri, sağlık ile ilgili bütün eğitim alanlarında kullanmak ve eğitim vermek için uygundur.

Boyutlar:
Boy: 48 cm En: 27 cm Ağırlık: 4.370 g

Özellikler:
1. Emme borusu; burun boşluğu, ağız boşluğu içine yerleştirilebilir ve balgam emme simülasyonu gerçekleştirebilir.
2. Emme borusu ve yanken tüp, burun boşluğu ya da ağız boşluğu yoluyla trakea ve bronş içine yerleştirilebilir. Eğitmenler operasyon sürecini değerlendirebilir ve entübasyon ve emme işlemlerini gözlemleyebilir.
3. Emme borusu trakeotomi kanül yolu ile trakea ve bronş içine yerleştirilebilir. Eğitmenler operasyon sürecini değerlendirebilir ve entübasyon ve emme işlemlerini gözlemleyebilir.
4. Yüzün bir yarısı kaldırılabilir ve entübasyon konumunu teyit edilebilir. Burun boşluğu, yutak, ağız boşluğu ve boyun anatomik yapıları öğrenilebilir. Eğitmenler, emme beceri eğitimini gözlemleyerek eğitim etkinliğini artırabilir.
5. Balgam simülasyonu, burun, ağız boşluğu ve trakea içine yerleştirilebilir. Bu, emme eğitimin gerçekçi hissini artırır.

Maketle Birlikte Verilenler:
  1. Lüks taşınabilir plastik çanta (1 adet).
  2. Emme tüpü (küçük – büyük) (1 adet).
  3. Trakeal kanül (1 adet).
  4. Bronşiyal (2 sıkıştırma kapağı içerir) (1 adet).
  5. Plastik bezel (1 adet).
  6. Tek kullanımlık su geçirmez ped (1 adet).
  7. Türkçe ve İngilizce kullanım kılavuzu (1 adet).
  8. Temizleyici sprey (3 adet).
  9. Kayganlaştırıcı (1 adet).

Ürün Kodu : NS/83

BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER